AL5809-60QP1-7
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
AL5809-60QP1-7
Product Category : LED Lighting Drivers
Mounting Style : SMD/SMT
Package / Case : PowerDI-123-2
Packaging : Reel
Series : AL5809
Manufacturer : Diodes Incorporated
Description : LED Lighting Drivers 60V 1.2W LED Driver Two Term 60mA