ADA4610-1BRZ-R7
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ADA4610-1BRZ-R7
SR - Slew Rate : 61 V/us
Product Category : Precision Amplifiers
Supply Voltage - Max : +/- 15 V
Packaging : Reel
Series : ADA4610-1
GBP - Gain Bandwidth Product : 16.3 MHz
Number of Channels : 1 Channel
Vos - Input Offset Voltage : 1.8 mV